Koncert „Rodzinne Kolędowanie”

Szanowni Państwo!

Chciałabym serdecznie pogratulować wszystkim Wykonawcom, Obsłudze Technicznej i wszelkim innym Osobom zaangażowanym w przygotowanie i przebieg koncertu „Rodzinne kolędowanie”. Jednocześnie bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, bez których ten koncert nie mógłby się odbyć.

Na początku ogromne podziękowania ślę w stronę Pani Dyrektor Ewy Dekubanowskiej za cierpliwość do moich pomysłów, wszelką pomoc, a także wzruszający występ. Dziękuję również Państwu Wicedyrektorom – Pani Krystynie Wieniawie-Chmielewskiej i Panu Szymonowi Szlabsowi za wszelką pomoc okazaną przy organizacji tego koncertu. Dziękuję Wychowawcom klas Ia, Ic i IIIa za przygotowanie naszych najmłodszych Wykonawców. Dziękuję także za wyrozumiałość Wychowawcom uczniów, którzy występowali oraz byli w jakikolwiek sposób zaangażowani w organizację i przebieg „Rodzinnego kolędowania”. Dziękuję Rodzicom wszystkich osób zaangażowanych w organizację i przebieg koncertu. Dziękuję za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość. Dziękuję wszystkim Uczniom i Nauczycielom, którzy byli zaangażowani w tworzenie i przebieg tego koncertu zarówno od strony artystycznej, jak i technicznej i organizacyjnej. Gdyby nie Wy, ten koncert nie mógłby się udać. I wreszcie dziękuję Szanownej Publiczności za przybycie, wspieranie i wspólne kolędowanie.

 

organizator: p Jadwiga Korus