Polonistyczny ESCAPE ROOM

Drogi Uczniu! Droga Uczennico!
ESCAPE ROOM– cyfrowy pokój zagadek polonistycznych czeka na Ciebie już piątek 21 lutego 2020r.! Wchodzisz??? 😉

Tego dnia w sześciu miejscach w szkole znajdziesz plansze z zadaniami ukrytymi w kodach QR. Na przerwach, przed lekcjami lub po lekcjach chwyć telefon w dłoń (TAK, to wyjątkowa okazja – możesz skorzystać z telefonu w miejscach, gdzie pojawią się zagadki, by je rozwiązać!).

1. ZESKANUJ KOD (użyj aplikacji do skanowania kodów QR; darmowe skanery/czytniki qr bez problemu pobierzesz np. w sklepie Google).
  2. ROZWIĄZUJ ZADANIA (1-5) I ZAPISUJ SOBIE FRAGMENTY HASŁA, KTÓRE ZDOBĘDZIESZ ZA POPRAWNE ROZWIĄZANIA.
  3. UŁÓŻ Z NICH HASŁO.
  4. ROZWIĄŻ OSTATNIE ZADANIE (6), A WTEDY DOWIESZ SIĘ, CO MUSISZ ZROBIĆ Z HASŁEM.
  5. WYKONANE ZADANIE OSTATECZNE ZAPISZ NA KARTCE.
  6. KARTKĘ PODPISANĄ IMIENIEM, NAZWISKIEM I KLASĄ ODDAJ JESZCZE W PIĄTEK LUB NAJPÓŹNIEJ W PONIEDZIAŁEK SWOJEJ POLONISTCE.

Za właściwe rozwiązanie zagadki zdobędziesz OCENĘ CELUJĄCĄ [wagi 1] z aktywności z j. polskiego i odznakę MISTRZA MOWY POLSKIEJ.

UWAGA!
Gramy indywidualnie – wykonujesz zadania sam!
Poprawne, ostateczne rozwiązanie zagadki każdy uczestnik musi mieć inne. Identyczne/powtarzające się rozwiązania nie będą nagradzane!