Klasy I-III

Klasa Wychowawca Sala Opis
1a  p. Hanna Tomkowiak   Klasa 1a to 9 dziewczynek i 10 chłopców. Wszystkie dzieci chętnie się uśmiechają i mają spory zapał do pracy. Lubią zajęcia plastyczne i techniczne. Tworzą zgrany zespół, potrafią sobie pomagać i wzajemnie troszczyć się o siebie. 
1b      
1c p. Edyta Drzymała-Andrzejewska    Klasa I c liczy 20 osób: 11 dziewczynek i 9 chłopców. Dzieci aktywnie uczestniczą w zajęciach plastycznych i muzycznych. Z ochotą utrwalają litery i cyfry. Każdy dzień jest inny, i zarazem wyjątkowy! 

 

Klasa Wychowawca Sala Opis
2a p. Maja Głuszyńska
107 Klasa 2a to wulkan energii! Trzynaście dziewczynek i dziesięciu chłopców nie ustaje w wysiłkach, aby uatrakcyjnić mi,  swojej pani – Mai Głuszyńskiej, szkolną monotonię. Każdego dnia tysiąc pytań na minutę i tysiąc pomysłów na godzinę tli się  w dziecięcych główkach, tylko po to, aby dać upust dziecięcej ciekawości i kreatywności.  Jest wśród nas przyszły Strażak, Malarka i Profesor biologii, nieśmiała Blondynka i przebojowy Piłkarz; empatyczna W. i bujający w obłokach T., zafascynowany podwodnym światem zwierząt Gaduła i  majsterkujący Milczek. Każdy z nas jest inny, ale każdy wyjątkowy. Mamy nadzieję, że tworzymy razem klasową rodzinę, która się szanuje i docenia własną różnorodność.
2b   7  
2c   6  

 

Klasa Wychowawca Sala  Opis
3a   101  
3b  p. Barbara Śniedziewska  105 W klasie 3b zawsze super jest. Choć jesteśmy różni tworzymy bardzo zgrany zespół 11 chłopców i 8 dziewczynek. Lubimy wspólnie uczyć się, bawić i śmiać. Bardzo chętnie podejmujemy różne wyzwania konkursowe. Cieszą nas wszystkie zajęcia sportowe. Ale najważniejsze jest to, że zawsze możemy na siebie liczyć. U nas nikt nie zostaje sam. Zawsze wspieramy się, dopingujemy i nawzajem pomagamy sobie. To jest naszą siłą.